Helista 51 02162 • info@meeskond.ee

XII noorte laulu- ja tantsupidu “Mina jään”

XII noorte laulu- ja tantsupidu “Mina jään”

XII noorte laulu- ja tantsupeo meeskond tuletab peo eel meelde, et pealtvaatajate heaolu silmas pidades ei pääse peo ajal nii tantsu- kui ka lauluväljakule vihmavarjudega. Koju tasuks jätta ka muud esemed, mis võivad häirida või ohustada teisi peolisi, näiteks klaastaara ja lemmikloomad.

Laulu- ja tantsupeo turvateenuste ülema Peeter Sepa sõnul peaksid kõik külalised tutvuma sisekorraeeskirjaga, et ürituse alale sisenedes turvakontrollis tarbetut ootamist ning ebamugavaid üllatusi vältida. “Väravas tuleb arvestada ajakuluga, mis kulub pagasi kontrollimisele. Soovitame oma kott enne peole tulekut läbi vaadata, et seal ei oleks midagi sellist, millest väravas loobuda tuleb – olgu selleks siis klaastaara või muud sellist, mis võib peolistele ohtu kujutada. Vihmase ilma korral palume peole kaasa võtta vihmakeebi ning tuletame meelde, et kindlasti tuleks koju jätta vihmavari, mis kaaskülastajate vaadet varjab. Lemmikloomadki peavad koju jääma ning fotoentusiastidele tuletame meelde, et ka drooni lennutamine ei ole lubatud,“ selgitas Sepp.

Riiklik ilmateenistus lubab peo päevadeks vihmast ja jahedat ilma, mistõttu võiksid peole tulijad võtta kaasa kindlasti vihmakeepe ja sooje riideid. Laulu- ja tantsupeo turvajuht Peeter Sepp: “Kuna vihmavarjud varjavad kaaskülastajate vaadet, siis palume need koju jätta, sest väravast nendega edasi ei pääse. Soovitame ka oma kott enne peole tulekut läbi vaadata, et seal ei oleks midagi sellist, millest väravas samuti loobuda tuleks,” selgitas Sepp.

Laulu- ja tantsupidu on kõigi osalejate ühine pingutus, vastutus ning ühine rõõm. Laulu- ja tantsupeo meeskond palub, et võtaksid aega ja tutvuksid kindlasti enne kohale tulemist XII noorte laulu- ja tantsupeo sisekorraeeskirjaga. “Kui vaadata oma peo pääset, siis on ka seal ära toodud kõige esmased esemed, millega peole ei pääse”, lisas Peeter Sepp.

Laulu- ja tantsupeo sisekorraeeskiri: http://2017.laulupidu.ee/sisekorraeeskiri/